pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 14 lipca 2022
  • 18 lipca 2022
  • wyświetleń: 2543

Dom Kultury+ - jakie projekty zgłosili mieszkańcy Pszczyny?

Są już znane wyniki naboru na inicjatywy lokalne w ramach projektu "Kultura dla każdego. Diagnoza grup nieobecnych w działaniu PCKul" z Programu "Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne". Jakie projekty zgłosili mieszkańcy Pszczyny? Kiedy będą je realizować?

Dom Kultury+ - jakie projekty zgłosili mieszkańcy?
Dom Kultury+ - jakie projekty zgłosili mieszkańcy? · fot. PCKul


Do Pszczyńskiego Centrum Kultury wpłynęło 9 wniosków. Jury w składzie: przedstawiciel Pszczyńskiego Centrum Kultury, przedstawiciel Narodowego Centrum Kultury, badacz - autor diagnozy społecznej oraz obecni na spotkaniu wnioskodawcy - autorzy pomysłów, wybrali, po dokonaniu oceny punktowej, do realizacji następujące inicjatywy wraz z wysokością dofinansowania:

  • Woda łączy - Arkadiusz Rakowski - 80 pkt. - 7500 zł
  • Pszczyńska młodzież w twórczym szale. Wokół Bestiariusza - Take Tam - 77 pkt. - 6500 zł
  • Głos w przestrzeni - warsztaty radiowo-dziennikarskie - Uczniowie III LO - 75 pkt. - 7000 zł
  • Warsztaty artystyczno-ruchowe z jęz. Angielskim - FUNART - 66 pkt. - 5500 zł
  • Spotkaj się z sąsiadem - Zdzisław Grygier - 61,6 pkt. - 6000 zł.


Przyznane kwoty mogą różnić się od kwot wnioskowanych, dlatego do 1 lipca PCKul zaprasza autorów wyłonionych inicjatyw o potwierdzenie chęci realizacji swoich pomysłów w zaktualizowanym budżecie oraz z ewentualną modyfikacją programu.

Kontakt mailowy: m.tkaczyk@pckul.pl lub telefoniczny: 608056884. W następnym kroku Pszczyńskie Centrum Kultury będzie indywidualnie kontaktować się z autorami zwycięskich inicjatyw w sprawie szczegółów realizacji.

Działania będą realizowane już od 1 sierpnia do 30 października 2022 r.

nck

ar / pless.pl
źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.