pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 8 lipca 2022
  • wyświetleń: 873

Hotel Styl 70*** ślub i wesele w najpiękniejszych okolicznościach przyrody.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad zorganizowaniem uroczystości zaślubin poza urzędem czy kościołem? Polskie prawo wychodzi naprzeciw tym marzeniom umożliwiając Młodym Parom wybór innych miejsc na organizację tej uroczystości.

Hotel Styl 70*** ślub i wesele w najpiękniejszych okolicznościach przyrody.


W Hotelu Styl 70*** udostępniamy Wam przepiękne parkowe alejki, romantyczne mostki i staw porośnięty lilią wodną jako idealne tło dla tego ważnego wydarzenia.

Wyobraź sobie siebie i Twoich gości na tle przyrody, wśród zieleni przyhotelowego parku oraz śpiewu ptaków.

Po uroczystości zaślubin zorganizujemy bajeczne wesele w domku myśliwskim lub w eleganckich wnętrzach Bistro 70. Otrzymasz od nas gratisowy nocleg z niespodzianką i zaproszenie do hotelowego Planeta 70 SPA.

Żeby przekonać Cię do naszej oferty, proszę przeczytaj opinie Młodych Par, które powierzyły nam organizację uroczystości zaślubin oraz weselnego przyjęcia.

Oto opinie naszych gości:

Sara
2 tygodnie temu

Chcielibyśmy z całego serca podziękować całej obsłudze za zorganizowanie przepięknego i udanego wesela! Pełen profesjonalizm - goście byli zachwyceni. Obsługa na najwyższym poziomie. Jedzenie PRZEPYSZNE!! Pierwszy raz mieliśmy okazję organizować imprezę w tym miejscu i nie sądziliśmy, że będziemy tak zachwyceni. Infrastruktura wokół Hotelu to coś niesamowitego. Park, oczka wodne, fontanna, dużo wolnego miejsca na wszelkie atrakcje. Kontakt z managerką był świetny. Wszystko nam doradziła, uspokoiła. Nie musieliśmy się martwić o cokolwiek. Obiecujemy, że wrócimy do Was na inną okazję! Polecamy z całego serca!!!

Andrzej
2 tygodnie temu

Nasz ślub odbył w dniu 4.06.2022 przy hotelu STYL70 w Domku Myśliwskim. Od pierwszego spotkania profesjonalizm elastyczność i wyrozumiałość, dostępna oferta, udogodnienia, ale przede wszystkim Uśmiech - Ten Nasz dzień od przyjęcia nas w Hotelu - Ślub - Przyjęcie - Śniadanie, wszystko od początku do końca zorganizowane perfekcyjnie. Plener atmosfera i otoczenie Hotelu sprawił że My i nasi Goście zachwycili się tym miejscem - Polecamy gorąco bo na pewno przywita was tam Uśmiech i pożegna Uśmiech, a być może skłoni do powrotu..... Chcieliśmy jeszcze raz bardzo podziękować Pani manager i całemu personelowi Hotelu STYL70 w organizacji i zaangażowaniu w przygotowanie ślubu i przyjęcia weselnego. Pozdrawiamy Iwona i Andrzej

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą manager ds. marketingu i sprzedaży. Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i prześle szczegóły weselnej oferty.

Tel: 661-550-007
marketing@hotelstyl70.pl

Hotel Styl 70
Piasek, Studzienicka 58

Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Styl70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj