pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 5 lipca 2022
  • 22 lipca 2022
  • wyświetleń: 4236

Ralph Kaminski, Sobel i Sanah zagrają pod Dębowcem!

Za nami:

W lipcu i sierpniu pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbywać się będą koncerty najpopularniejszych polskich artystek i artystów w ramach trasy Letnie Brzmienia. Na świeżym powietrzu zagrają Ralph Kaminski, Sobel i sanah!

Ralph Kaminski, Sobel i Sanah zagrają pod Dębowcem!


Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W lipcu na bielskiej polanie pod Dębowcem usłyszymy niezwykły projekt muzyczny Ralpha Kaminskiego (15.07), eklektyczną mieszankę popu, rapu, hip-hopu i trapu w wykonaniu Sobla (22.07), a w sierpniu niepowtarzalny wokal sanah (7.08), który sprawdza się w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i elektronicznych kompozycjach.

Ralph Kaminski - to artysta totalny, wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy autorską muzykę, którą trudno zaszufladkować i sklasyfikować. Zadebiutował w 2016 albumem "Morze", który zapewnił mu miejsca na scenach największych polski festiwali muzycznych. Jego druga płyta "Młodość", ukazała się w 2019 i otrzymała nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph nominowany został w kategorii Producent Muzyczny Roku. W 2021 wydał album "KORA", którym składa hołd twórczości Kory i grupy Maanam. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

sanah - to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie. W 2020 wydała swój debiutancki album "Królowa dram". Rok później serca fanów rozgrzał album "Irenka", a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukaże się najnowszy album artystki "Uczta", na której znajdą się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni.

Sobel - to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce. Ten młody muzyk dobrze odnajdujący się zarówno w gatunkowym popie jak i hip-hopie szturmem zdobył listy przebojów, początkowo dzięki wydanemu w 2020 minialbumowi "Kontrast", który pokrył się platyną. Sobel już zdążył uplasować się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa.

Harmonogram koncertów w Bielsku-Białej:
  • 15 lipca godz. 20:00 - Ralph Kaminski
  • 22 lipca godz. 20:00 - Sobel
  • 7 sierpnia godz. 20:00 - sanah


Bilety oraz karnety można nabyć na stronie www.letniebrzmienia.pl. Dokładny harmonogram koncertów znajduje się także na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii. Regulamin imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.

letnie brzmienia

ar / pless.pl
źródło: eventim.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.