Rozrywka

  • 28 czerwca 2022
  • 30 września 2022
  • wyświetleń: 4062

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Moje Małe i Duże Mikro Podróże"

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego "Moje Małe i Duże Mikro Podróże".

fotograf
fot. pixabay


Celem konkursu jest utrwalenie w fotografii subtelnego piękna krajobrazu, ludzi, przyrody, architektury, różnych form wypoczynku, w których uczestnicy konkursu brali udział, podziwiali, zwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży - przedstawiając nasze najbliższe otoczenie z ciekawej, nietuzinkowej perspektywy.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy ukończyli 16 lat.

W tym roku postanowiliśmy nadać konkursowi motyw przewodni, czyli temat, który należy zinterpretować i przedstawić w nadesłanych fotografiach. Tegoroczny temat, to MOTYW DROGI.

Konkurs jest dwuetapowy. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie lub jeden cykl składający się z maksymalnie czterech zdjęć, pod warunkiem, że stanowić będzie jednolitą kompozycję i zostanie to wyraźnie zaznaczone w karcie zgłoszenia.

Termin nadsyłania prac: 1 lipca do 30 września 2022 r.
Szczegóły w regulaminie dostępnym na http://www.kulturasuszec.pl


Kontakt: e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 19. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl

źródło: GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj