Rozrywka

  • 28 czerwca 2022
  • 5 lipca 2022
  • wyświetleń: 1888

Kulturalne wyprawy - nowa oferta dla seniorów z gminy Suszec!

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza osoby po 50 roku życia, które są na emeryturze lub rencie, do udziału w projekcie "Kulturalne Wyprawy"! Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

W ramach projektu odbędą się:

  • Spotkania organizacyjne - dla osób chętnych do wzięcia udziału w projekcie. Omówione zostaną tematy i miejsca wyjazdów, przedstawiony będzie regulamin uczestnictwa w projekcie, będzie można się zapisać do udziału.
  • Spotkania z kulturą - godzinne wykłady z pokazem zdjęć i filmików o kulturze i sztuce. Poprowadzi je Monika Michalik. Zajęcia odbywają się w każdym sołectwie raz w miesiącu.
  • Kino z klasą - projekcja ciekawych filmów polskich i zagranicznych, poprzedzona krótkim wykładem o filmie i występujących w nim aktorach. Odbywa się raz w miesiącu.
  • Kulturalne wycieczki - 4 wyjazdy popołudniowe do teatrów i na koncerty, 4 wyjazdy całodniowe ze zwiedzaniem muzeów i udziałem w koncertach lub spektaklach, 2 wyjazdy dwudniowe z bogatym programem zwiedzania.


Szczegóły dotyczące projektu znajdują się na ww.kulturasuszec.pl

Na wszystkie pytania związane ze spotkaniami i wyjazdami odpowiada Agnieszka Zielonka-Mitura, tel. 32 212 44 91 wew. 21, e-mail: aga@kulturasuszec.pl

Projekt "Kulturalne Wyprawy" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl

źródło: GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj