pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 20 czerwca 2006
  • wyświetleń: 1736

Wystawy Kartograficznej ciąg dalszy

Wystawy Kartograficznej ciąg dalszy


Witrynowa Wystawa Kartograficzna i Kiermasz publikacji o Śląsku będą czynne do końca miesiąca. To wszystko w księgarni CZARTAK i ogródku Va Banque.

1267 czasopism, 504 foldery, 829 map historycznych zabrali nieodpłatnie w niedzielę do domu z kiermaszu SILESIANA spacerujący ulicą Piastowską! Był moment, że co drugi uczestnik Pikniku Pszczyńskiego na Rynku miał w ręce kawałek Śląska na papierze.

Impreza miała charakter promocyjny. Postanowiliśmy pozostawić gratisy i sprowadzone na kiermasz Silesiana po znacznie obniżonych cenach materiały do dyspozycji Pszczyniaków do końca miesiąca w księgarni na ulicy Piastowskiej. Życzymy wszystkim udanych wakacji z książką o ziemi, z której naprawdę możemy być dumni.

Wyjeżdżających na wakacje za granicę zapraszamy na stronę www.bractwo.pless.pl, z której można "ściągnąć" informacje o Śląsku i Ziemi Pszczyńskiej (również obcojęzyczne). Wszak warto wiedzieć zawsze, gdzie się jedzie, ale ważna jest również świadomość - skąd się jedzie! Nie mamy się czego wstydzić, wręcz przeciwnie - wszyscy mieszkańcy ziemi pszczyńskiej mają przecież pełne prawo do dumy z ziemi, na której mieszkają.

Andrzej Złoty

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.