pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 1 czerwca 2006
  • wyświetleń: 2170

Funky Stuff w Muzycznej

Funky Stuff w Muzycznej


22 czerwca (czwartek) w Muzycznej Galerii kolejny koncert. Tym razem zagra dla Was Funky Stuff. Koncert o godzinie 20.00, a wstęp to koszt 5zł. O sobie Funky Stuff napisało:

Stabilność składu Funky Stuff osiąga w roku 2002. Od tego momentu fundament Funky Stuff zaczyna stanowić nasz duet (vocal+gitara). Ze wspólnie skomponowanym programem, zaczęliśmy najpierw grać koncerty akustyczne. Po kilku nieudanych próbach sformowania większego składu, wreszcie na wiosnę 2004 roku dołączyła sekcja rytmiczna.

Rzuciliśmy się w wir pracy i po zaledwie miesiącu prób, zespół dał półtoragodzinny koncert z własnym programem autorskim na dużej scenie plenerowej w samym centrum Bytomia. Wkrótce potem nagraliśmy materiał demo i Funky Stuff dostało nowego napędu. W ciągu ostatnich 2 lat zagraliśmy już całe mnóstwo koncertów klubowych i plenerowych.


Teraz zespół zagości w Pszczynie. Zapraszamy.

A.O. / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.