pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 7 maja 2022
  • 10 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 8616

Finał "Żubrowiska" - Ania Dąbrowska gwiazdą wieczoru!

W sobotę, 3 września wielki finał Żubrowiska! W Ośrodku Sportów Wodnych w Łące publiczność rozgrzeje pierwsza dama polskiego popu - Ania Dąbrowska! Trwa sprzedaż biletów. W sierpniu obowiązuje specjalna promocja - zabierz osobę towarzyszącą za darmo!

Finał Żubrowiska w OSW Łąka
Finał Żubrowiska w OSW Łąka · fot. materiały prasowe


Ania Dąbrowska to polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka. Znana z utworów m.in. "Trudno mi się przyznać", "Nigdy więcej nie tańcz ze mną" czy "Charlie, Charlie". Laureatka dziewięciu Fryderyków oraz wielu innych nagród branżowych. Aktualnie pracuje nad swoją nową płytą. Dotychczas nagrała ich siedem. Każda z nich uzyskała status co najmniej platynowej.

Ania Dąbrowska
Ania Dąbrowska · fot. materiały prasowe


Podczas finału imprezy muzycznej w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące zaprezentują się laureaci Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko"- cieszyński zespół "Free Air" - laureat nagrody Starosty Pszczyńskiego oraz zespół "Kolumbia" ze Stefanówki - Laureat Nagrody Burmistrza Pszczyny.

Więcej o wynikach przeglądu piszemy w artykule: [FOTO] Za nami "Żubrowisko 2022". Zespół Free Air laureatem przeglądu

Harmonogram finału "Żubrowiska"sobota - 3 września - OSW Łąka

  • 17.30 - otwarcie bram
  • 18.00 - wręczenie nagród laureatom Żubrowiska 2022
  • 18.00 - Kolumbia - laureat Nagrody Burmistrza Pszczyny
  • 19.30 - Free Air - laureat Nagrody Starosty Pszczyńskiego
  • 21.00 - Ania Dąbrowska - gwiazda wieczoru


Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie.

Bilety w sprzedaży - w sierpniu osoba towarzysząca wchodzi za darmoTrwa sprzedaż biletów! Wejściówki na wrześniowy finał "Żubrowiska" można nabyć poprzez stronę internetową: bilety.pckul.pl/index.php/repertoire.html?id=223 lub osobiście w sekretariacie Pszczyńskiego Centrum Kultury.

Uwaga! Organizatorzy przygotowali niespodziankę! Osoby, które kupią jeden bilet od 10 do 24 sierpnia, mogą zabrać ze sobą drugą osobę całkowicie za darmo! Warto się pospieszyć, bo pula biletów jest ograniczona! Regulamin promocji "Druga osoba wchodzi za darmo" dostępny jest na stronie PCKulu - kliknij tutaj.

żubrowisko promocja


Poza ofertą promocyjną bilet normalny można zakupić w cenie 50 zł, natomiast ulgowy przysługujący uczniom, studentom, posiadaczom Karty Dużej Rodziny lub Karty Mieszkańca "Moja Pszczyna" w cenie 40 zł. Dzieci do 10. roku życia wchodzą za darmo. Wejściówki będzie można zakupić też w dniu koncertu.

Pomoc Kacperkowi z MiedźnejTradycyjnie "Żubrowisko" ma też wymiar charytatywny. Podczas tegorocznej edycji zostanie przeprowadzona zbiórka na leczenie Kacperka Chodury.

ucho kacper chodura
Kacper Chodura cierpi na mikrocję III stopnia z atrezją · fot. archiwum rodzinne


6-latek z Miedźnej został zakwalifikowany do operacji rekonstrukcji małżowiny usznej i odbudowy kanału słuchowego w USA. Trzeba zebrać na ten cel jeszcze ponad 250 tys. zł.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.