pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 25 stycznia 2022
  • 30 stycznia 2022
  • wyświetleń: 2213

Goczałkowice grają z Orkiestrą! Wydarzenia i licytacje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Za nami:

Już w niedzielę 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie w akcję angażuje się goczałkowicki sztab przy Gminnym Ośrodku Kultury. Podczas tegorocznego, 30. finału WOŚP zbierane są środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Goczałkowice grają z orkiestrą! Wydarzenia i licytacje - 01.2022 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


W niedzielę, 30 stycznia w budynku "Górnik" o godz. 17.00 odbędzie się przedstawienie teatralne dla dzieci. Spektakl "Mały Książę", zaprezentowany przez TAKE TEAM - grupę teatralną działającą przy Stowarzyszeniu "take tam..." im. Artystów Międzywojnia powstał na podstawie historii stworzonej przez Antoine’a de Saint-Exupery’ego. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jakub Pieczka, dekoracje stworzyły dzieci z zajęć plastycznych Stowarzyszenia prowadzonych przez Monikę Kaczmarczyk. Zarówno przed, jak i po wydarzeniu będą prowadzone licytacje gadżetów WOŚP oraz darów przekazanych przez ludzi dobrej woli.

Przed siedzibą organizatora (weranda od frontu budynku) zostanie zorganizowanwe stoisko, na którym każda zainteresowana osoba znajdzie możliwość nabycia ciekawych przedmiotów, przeznaczonych na pomoc fundacji.

W tym roku tradycyjnie goczałkowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje licytacje cennych przedmiotów. Wśród wyjątkowego rękodzieła znaleźć można ceramiczny talerz z logo tegorocznego finału przekazany przez pracownię CERAMIKAS Anny Stalmach, maskotki hand made z pracowni "a Misie" Aliny Rajdy, obraz, olej na płycie MDF "LANCKORONA" Nicoli Rajdy, studentki Akademii Sztuk Pięknych czy ręcznie wykonaną maskotkę od pracowni Redi Renia. Na licytację, dzięki uprzejmości Joanny Rabaszowskiej-Grzyb, został przekazany również ceramiczny anioł.

Będzie także voucher na zakupy w piekarni-cukierni Englert, który zastąpił przekazywany od lat na ten szczytny cel tort.

Nie zabraknie gadżetów z logo fundacji. Wspierając orkiestrę będzie można nabyć koszulki, body niemowlęce, skarpetki, kalendarze, breloki, magnesy oraz płyty.

Trwa licytacja koszulki klubowej Łukasza Piszczka - LKS Goczałkowice-Zdrój, z autografem piłkarza. Licytacja odbywa się na Allegro - TUTAJ.

W dniu finału, 30 stycznia na terenie Goczałkowic kwestować będą wolontariusze z charakterystycznymi, orkiestrowymi puszkami.

Pomagać można już dziś!Gminny Ośrodek Kultury uruchomił eSkarbonkę, dzięki której bez wychodzenia z domu, on-line można wspierać Orkiestrę. eSkarbonka jest dostępna pod linkiem: eskarbonka.wosp.org.pl/r54jhb

Dwie puszki stacjonarne zostały umieszczone kilka dni temu na terenie gminy. Znajdują się na hali sportowej "Goczuś" oraz w sklepie wielobranżowym "Marko" przy ul. Głównej 6.

ar / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj