pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 23 stycznia 2022
  • 6 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 2944

Kabaret Paranienormalni wystąpi w Pszczynie dopiero w listopadzie

Na prośbę Kabaretu Paranienormalni termin występu został przeniesiony na 26 listopada, godz. 20:00. Bilety zachowują ważność. W sprawie zwrotu biletów prosimy o kontakt pod nr tel.: 32 210 45 51, 600 045 181.

paranienormalni


Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena. "Bez znieczulenia" to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postacie.

"Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina?

Program "Bez znieczulenia" to szczepionka na wirus gorszego nastroju!

Bilety w cenie 70,00 zł do nabycia wyłącznie internetowo na stronach:
bilety.pckul.pl/
biletowakasa.pl/
biletyna.pl/

ar / pless.pl
źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.