pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 29 grudnia 2021
  • 16 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1267

Niedziela z bajką: spektakl Piraci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza 30 stycznia o godz. 16:00 do sali widowiskowej na spektakl "Piraci" Grupy Teatralnej "Groszki". Będzie to przedstawienie w ramach styczniowej Niedzieli z bajką!

"Nasz Kapitan grzmi jak burza
Tocząc prochu pełną beczkę
Że najłatwiej być piratem
Kiedy jest się... małym dzieckiem"


Z nudnego, szarego podwórka można wyruszyć w niezwykłą podróż. Może to będzie galapagos a może inne niezwykłe kraje? Dokąd wyruszy grupa odważnych dzieciaków? To okaże się dopiero podczas spektaklu!

Każdy z nas nosi w sobie jakieś problemy. Jedne maleńkie a inne całkiem duże. Jak sobie z nimi radzić, zwłaszcza gdy jest się dzieckiem? My polecamy wyruszyć w świat wyobraźni! Marzenia, bunt i dziecięce wnioski. Równie ważne dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zwłaszcza rodziców. Co chodzi po głowie, gdy ma się 6 - 11 lat? Sam się, widzu, przekonaj!

Reżyseria: Barbara Wójcik - Wiktorowicz

Bilety w cenie 15 zł/os. można zakupić na portalu biletyna.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną podczas spektaklu obowiązuje: limit miejsc, dystans, zakrywanie ust i nosa maseczką.

Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a i instagrama.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj