pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 9 listopada 2021
  • wyświetleń: 542

"Hymn - śpiewamy o wolności" - NAGRAJ FILMIK do 9 listopada!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Zbliża się ważny dla nas wszystkich dzień, święto wszystkich Polek i Polaków. 11 listopada obchodzić będziemy kolejne Święto Niepodległości. Zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu!

Goczałkowice: Dzień Niepodległości


- Zachęcamy do wywieszenia flagi państwowej w oknach i na balkonach swoich mieszkań i domów. Zachęcamy także do włączenia się do wspólnego ogólnopolskiego śpiewania polskiego hymnu - mówią pracownicy GOK-u.

- Chcielibyśmy zaprosić naszych mieszkańców do przygotowania nagrania, które będzie zawierało wykonanie dwóch pierwszych zwrotek Hymnu Polski w formie wideo, zawierającego obraz oraz dźwięk. Wideo może zostać nagrane dowolnym sprzętem (np. telefonem, aparatem fotograficznym, kamerą, tabletem itp.), natomiast musi zostać zapisane w formacie mp4 lub mpeg. Nie są wymagane inne parametry techniczne, jednak prosimy, by zadbać o możliwie dobrą jakość obrazu i dźwięku.

W nagraniu mogą wziąć całe rodziny lub pojedyncze osoby. Dzieci i młodzież posiadające "Dzienniczki Talentów" wydawane przez Organizatora otrzymają dodatkową pieczątkę za aktywność. Dla wszystkich uczestników przewidujemy drobny upominek.

Filmiki można przesyłać tylko do 9 listopada! Kompletne zgłoszenie (karta zgłoszeniowa + nagranie) w postaci załączników lub linku do ściągnięcia (np. z WeTransfer, dysku Google itp.) należy przysłać e-mailem na adres: konkursy@kulturasuszec.pl.

Filmiki zostaną zaprezentowane na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu w dniu 11 listopada 2021 r.

Wysyłając filmy konkursowe zgłaszający/zgłaszająca oświadcza, że posiada pełne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanego filmu, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późniejszymi zmianami) - jeśli filmik był wykorzystywany już w innych celach, np. w konkursach lub był opublikowany, prosimy sprawdzić, czy uczestnik/uczestniczka nadal posiada wszelkie prawa do dalszego dysponowania filmem.

Osoba zgłaszająca wyraża zgodę na bezpłatne opublikowanie w całości lub w częściach nadesłanego wykonania utworu w internecie - na stronie internetowej Organizatora oraz na kanałach Organizatora w mediach społecznościowych.

Karta zgłoszeniowa do pobrania na www.kulturasuszec.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj