pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 28 października 2021
  • wyświetleń: 1104

"Czas na Gęsinę" w Karczmie Wiejskiej!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Na Świętego Marcina w Karczmie Wiejskiej Gęsina - to hasło przyświeca naszej restauracji od wielu lat. Tradycji więc musi stać się zadość, dlatego już od soboty 30 października zapraszamy Was na "Czas na Gęsinę"!

Karczma Wiejska


Zachęcamy do rezerwacji stolików dzwoniąc pod numer tel. 502-565-414
Oprócz specjalnej karty menu w lokalu, przygotowaliśmy dla Was ofertę cateringową z gęsią pieczoną w całości, którą dostarczymy pod same drzwi!

Dlaczego warto wybrać gęsinę w Karczmie Wiejskiej?Sezonowe dania cechuje unikatowość, ponieważ tworzone są wyłącznie ze świeżych składników, dostępnych konkretnie w tym danym momencie roku. Tak jest z gęsiną, której szlachetne mięso najbardziej smakuje jesienią. Połączenie najlepszej jakości gęsi z pomysłem i pasją Szefa Kuchni tworzy dania, które stają się dziełem sztuki zapadają w pamięć. Wierzymy, że nasze nowe menu z pewnością zabierze Was do świata fantastycznych doświadczeń kulinarnych.

Proponowane menu dostępne od 30 października:  • Bulion z gęsi z lanym ciastem
  • Udo z gęsi pachnące tymiankiem podane z kopytkami gryczanymi, modrą kapustą oraz sosem winno-żurawinowym
  • Pierś z gęsi po staropolsku w sosie własnym, podana z kaszą pęczak z warzywami i natką pietruszki oraz pieczonym jabłkiem, cebulką i prażonymi orzechami
  • Pierś z gęsi faszerowana grzybami podana z kluskami śląskimi, sałatką z pieczonego buraka, prażonych orzechów, suszoną śliwką i kardamonem oraz sosem z grzybów leśnych


Rezerwacje stolików pod numerem tel.502-565-414.

Polecamy również Gęś pieczoną - dostępną wyłącznie w cateringu!

Gęś pieczona w całości nadziewana farszem z kaszy i grzybów leśnych, z dodatkiem świeżej natki pietruszki, czosnku i cebuli/ podana z pieczonym jabłkiem/ kopytkami gryczanymi/ kluskami śląskimi/ sałatką z burakiem, suszoną śliwką i prażonym słonecznikiem/ czerwoną kapustą/ sosem winno-żurawinowym/ sosem z grzybów leśnych

Zamówienia na gęś pieczoną prosimy składać min. 3 dni wcześniej tel. 502-565-414

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.karczmawiejska.pl/czas-na-gesine-2021-w-karczmie-wiejskiej/ oraz do udziału w wyrzaniu na facebooku.


Karczma Wiejska


Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj