pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 2 września 2021
  • 9 września 2021
  • wyświetleń: 1087

Zakochaj się w śląskiej tradycji - Wieczór Pieśni Powstańczej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Zespół Śpiewaczy "Pogodna Jesień" serdecznie zaprasza na Wieczór Pieśni Powstańczej z okazji obchodów 100-lecia III Powstania Śląskiego.

Radostowianki
Regionalny Zespół Śpiewaczy Radostowianki · fot. mat. organizatora


W programie Wieczoru znajdują się najpiękniejsze pieśni powstańcze wykonane przez zespoły śpiewacze "Pogodna Jesień", "Radostowianki" i "Mizerowianki" oraz występy zaproszonych gości. Na zakończenie będzie możliwość wspólnego pośpiewania.

Wieczór odbędzie się 9 września o godz. 18:00 w sali widowiskowej GOK w Suszcu. Z powodu limitu miejsc obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania w sekretariacie GOK Suszec lub poprzez portal biletyna.pl.

Wydarzenie odbywa się w ramach inicjatywy "Zakochaj się w śląskiej tradycji" w projekcie "Kulturalne Wydobycie 2.0", dofinansowanym ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021".

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj