pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 25 sierpnia 2021
  • 28 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2726

[FOTO] Zespół Offbeat zagrał na zakończenie wakacyjnych koncertów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj

Zakończyła się seria wakacyjnych koncertów realizowanych w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę" przez Powiat Pszczyński i Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie. Podczas finału plenerowego grania nie zabrakło dobrej muzyki. Przed publicznością wystąpił młodzieżowy zespół Offbeat działający przy POPP w Pszczynie, który tworzą uczniowie i absolwenci pszczyńskich szkół.

Przesiądź się na kulturę - koncert zespołu Offbeat - 27.08.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W trakcie wydarzenia przeprowadzona została zbiórka na leczenie rocznego Filipka Cholewy z powiatu pszczyńskiego, cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni.

Latem na placu przy centrum przesiadkowym w Pszczynie gościły różne style muzyczne nadając każdemu z sześciu wieczorów niepowtarzalny klimat. Podczas koncertów w plenerze przed pszczyńskim dworcem wystąpili: soliści i Orkiestra Rozrywkowa Ogniska Muzycznego w Pszczynie, pszczyński duet Koziguar, wokalistki Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless", zespół Churtownia, Zuzanna Piech z zespołem B-L-P oraz zespół Offbeat.

Projekt "Przesiądź się na kulturę" został bardzo dobrze przyjęty przez mieszkańców, stąd powiat pszczyński planuje kontynuować koncerty także jesienią.

ar, mp / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum przesiadkowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj