pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 17 sierpnia 2021
  • 26 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 5100

[ZDJĘCIA] Festiwal Moja Pszczyna: koncerty w Bugsy za nami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj

17 sierpnia występ zespołu Nie-Bo rozpoczął cykl koncertów w pszczyńskim klubie Bugsy’s Music Restaurante w ramach Festiwalu Moja Pszczyna: Talenty i Pasje. Serię wydarzeń zakończył w środę, 25 sierpnia koncert Cheap Tobacco. Zobaczcie fotorelację ze wszystkich wydarzeń!

Koncert Nie-Bo w klubie Bugsy’s Music Restaurante - Festiwal Moja Pszczyna Talenty i Pasje - 17.08.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Grupa Nie-Bo Roberta Lubery, która otworzyła cykl wydarzeń w Bugsy to otwarty projekt muzyczny, niezamykający się wokół jednego gatunku czy estetyki. To próba znalezienia wspólnej płaszczyzny dla muzycznych indywidualności tworzących ten projekt.

18 sierpnia wystąpiła na muzycznej scenie Bugsy Zuzanna Piech z zespołem "B-L-P". Zuzanna pochodzi ze Studzienic. Szerszej publiczności pokazała się, wygrywając odcinek "Szansy na Sukces" z udziałem zespołu Pectus. Na scenie w Bugsy’s towarzyszyła ekipa "B-P-L".

Koncert Zuzanny Piech z zespołem "B-L-P" w klubie Bugsy’s Music Restaurante - Festiwal Moja Pszczyna Talenty i Pasje - 18.08.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Natomiast we wtorek, 24 sierpnia na scenie pojawił się oparty na improwizacji i świetnym kontakcie z publicznością Teatr Lukla.

Teatr LUKLA w Bugsy - 24.08.2021 · fot. Grzegorz Załucki


W środę, 25 sierpnia koncert w klubie na Dobrawy zagrał Cheap Tobacco - polski zespół muzyczny grający szeroko rozumianą muzykę rock, muzykę alternatywną. Zespół istnieje od października 2010. W latach 2015, 2016 oraz 2018 wokalistka zespołu Natalia Kwiatkowska została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w kraju według czytelników kwartalnika "Twój Blues".

Koncert Cheap Tobacco w klubie Bugsy’s Music Restaurante - Festiwal Moja Pszczyna Talenty i Pasje - 25.08.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Wszystkie bieżące informacje oraz program wydarzeń znajdują się i będą zamieszczane na stronie internetowej Festiwalu - www.mojapszczyna.pl oraz profilu FB: www.facebook.com/festiwalmojapszczyna/.

ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bugsy's Music Restaurante

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bugsy's Music Restaurante" podaj