pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 13 sierpnia 2021
  • 19 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1572

Laura Łącz opowie dzieciom o tajnikach pracy w teatrze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj

Za nami:

"Pokochaj Teatr" to spotkanie dla dzieci w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Pszczynie, podczas którego Laura Łącz opowie o tajnikach pracy w teatrze. MPBP zaprasza na nie w czwartek, 19 sierpnia o godzinie 16.00. Wstęp wolny!

laura łącz


Laura Łącz - aktorka, reżyserka i pisarka. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie oraz jako drugi fakultet wydział filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od czasu ukończenia Akademii Teatralnej była aktorką Teatru Polskiego w Warszawie. Wystąpiła w kilkudziesięciu filmach kinowych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych i Teatru Telewizji. Otrzymała Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. Zagrała w tym teatrze wiele głównych ról kobiecych w reżyserii wybitnych reżyserów.

Wcieliła się w kilkadziesiąt ról w filmach fabularnych i serialach. Od ok. 20 lat odtwarza postać Gabrieli w serialu Klan. Wykłada naukę o wierszu w Wyższej Szkole Managerskiej, ul. Kawęczyńska 36, na wydziale aktorskim.

ar / pless.pl, źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejska biblioteka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejska biblioteka" podaj