pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 10 sierpnia 2021
  • 14 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 5732

[FOTO] Churtownia zagrała podczas 4. przesiadki na kulturę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj

13 sierpnia na placu przy Powiatowym Centrum Przesiadkowym wystąpił zespół Churtownia. Był to czwarty bezpłatny rozkład jazdy w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę".

Przesiądź się na kulturę - koncert zespołu Churtownia - 13.08.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Churtownia działa od listopada 2020 przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie. Zespół wykonuje muzykę z gatunku pop-rock oraz własny autorski materiał. Tworzą go uczniowie pszczyńskich szkół: Karolina Olszowiec - wokal, Olga Pustelnik - klawisze, Martyna Olszowiec - bas, Bartosz Kurtok - gitara elektryczna, Jakub Pudełko - perkusja oraz Joanna Gryz - opiekun, gościnnie gitara. Są żywiołowi i pociągają do świetnej zabawy! Początek koncertu o godz. 18.00.

"Przesiądź się na kulturę" to projekt realizowany przez Powiat Pszczyński i Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie. Dotychczas podczas letnich koncertów przy Centrum Przesiadkowym w Pszczynie wystąpili: soliści i Orkiestra Rozrywkowa Ogniska Muzycznego w Pszczynie, pszczyński duet Koziguar oraz wokalistki Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless". Przed nami jeszcze dwa wakacyjne koncerty. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Wakacyjny rozkład jazdy:
20 sierpnia, godz. 18.00 - Zuzanna Piech z zespołem
27 sierpnia, godz. 18.00 - młodzieżowy zespół Off Beat

Churtownia

ar / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum przesiadkowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj