pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1674

[ZDJĘCIA] Relaks z KST Diablak w Chochołowskich Termach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Relaks - dokładnie taki był temat przewodni niedzielnego wyjazdu 8 sierpnia zorganizowanego m.in. dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, przez Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak". Tym razem za cel obrane zostały Chochołowskie Termy.

Relaks z KST „DIABLAK" w Chochołowskich Termach - 08.08.2021 · fot. KST Diablak


Trzygodzinny relaks na basenach termalnych przyniósł uczestnikom duże odprężenie. Jednakże w trakcie wyjazdu przedstawione zostały podstawowe informacje o terenie, przez który przejeżdżaliśmy, zarówno w aspekcie historycznym, jak i turystyczno-krajoznawczym.

Jadąc z Chochołowa do Zakopanego grupa odwiedziła bacówkę, gdzie uczestnicy skorzystali z degustacji lokalnych serków oraz mieli możliwość dokonania zakupu produktów regionalnych. Ostatnim elementem przed powrotem do Pszczyny był spacer do drewnianego Kościoła Matki Bożej Częstochowskiej w Zakopanem i na Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzysku. Po bardzo szczegółowym przedstawieniu, zarówno aspektów sakralnych kościoła, jak i historii niektórych ważnych dla rozwoju Zakopanego osób pochowanych na cmentarzu, uczestnicy we własnym zakresie udali się na Krupówki, skąd wczesnym wieczorem odjechali do Pszczyny.

Podczas tego wyjazdu uczestnicy bardzo chętnie wsparli pieniężnie zbiórkę na najdroższy lek świata dla Filipka Cholewy! Bardzo dziękujemy!Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbywają się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych wyjazdach o których informacje publikowane będą na stronie klubu kstdiablak.pl

Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:

21.08.2021r. - wycieczka w Tatry - Kasprowy Wierch i Goryczkowe Czuby
22.08.2021r. - wycieczka w Gorce - Turbacz
27.08.2021r. - zajęcia na ściance wspinaczkowej w Bielsku - Białej,
29.08.201r. - wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce,
05.09.2021r. - wycieczka Beskid Żywiecki - wschód słońca na Babiej Górze.
11.09.2021r. - wycieczka RODZINNA w Tatry

Zapraszamy!

KST Diablak / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj