pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 29 lipca 2021
  • 31 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3035

[ZDJĘCIA] Turniej darta w Kobiórze o puchar wójta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GDK w Kobiórze" podaj

W piątek 6 sierpnia roku z okazji 30-lecia Samorządności gminy Kobiór odbył się turniej darta o puchar wójta. Turniej został zorganizowany przy wsparciu gminy Kobiór przez miłośników darta na dużej sali w Gminnym Domu Kultury. W turnieju udział wzięło 24 zawodników z Kobióra i okolic.

Turniej darta w Kobiórze o puchar wójta - 06.08.2021
Uczestnicy turnieju darta w Kobiórze o puchar wójta - 06.08.2021 · fot. UG Kobiór


Organizacja imprezy stała na bardzo wysokim poziomie, co często powtarzali zawodnicy oraz przybyli kibice. Odbiła się ona również dużym echem wśród zawodowych graczy darta, którzy z podziwem komentowali organizację turnieju, jego wystrój i stworzony klimat.

Turniej darta w Kobiórze o puchar wójta - 06.08.2021
Turniej darta w Kobiórze o puchar wójta - 06.08.2021 · fot. UG Kobiór


Rozgrywki odbywały się początkowo systemem grupowym (każdy z każdym), a w każdej z nich rywalizowało sześciu zawodników. Do kolejnej fazy turnieju- play/off awansowało po czterech najlepszych graczy z każdej grupy. Po bardzo wyrównanej grze, późnym wieczorem poznaliśmy finalistów, a byli nimi zawodnicy o pseudonimach Molero i Hans z Kobióra. W wielkim finale rozgrywanym do siedmiu wygranych legów większym spokojem wykazał się ten pierwszy pokonując rywala w zaciętym meczu 7-4. Trzecie miejsce tej edycji wywalczył zawodnik z Czarkowa o pseudonimie Siwy, pokonując Masnego z Kobióra w bezpośrednim pojedynku 4-3.

Turniej darta w Kobiórze o puchar wójta - 06.08.2021
Puchar wójta · fot. UG Kobiór


O profesjonalne prowadzenie imprezy, oprawę muzyczną i świetlną zadbał miejscowy DJ Masny. Za rewelacyjną organizację turnieju odpowiedzialna jest przede wszystkim rodzina Matera z Kobióra.

Gmina dziękuje za pomoc w organizacji wszystkim zaangażowanym, a w szczególności: "Kole Bany", "To się wytnie" oraz firmie "Obiady u Biołego", która zadbała o obsługę gastronomiczną.

Już niedługo pojawi się film z całego turnieju oraz zdjęcia, które zostaną zamieszczone na stronie www.kobior.pl.

ar / pless.pl, źródło: UG Kobiór

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GDK w Kobiórze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GDK w Kobiórze" podaj