pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 23 lipca 2021
  • wyświetleń: 1821

Letnie atrakcje dla dzieci w Karczmie Wiejskiej!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Wakacje w pełni i piękna pogoda za oknem niewątpliwie sprzyjają rodzinnym wycieczkom. Jeśli wasze pociechy wciąż oczekują pełnych emocji atrakcji, koniecznie odwiedźcie naszą Karczmę Wiejską w Jankowicach. U nas dodatkiem do pysznego obiadu jest możliwość rekreacji na świeżym powietrzu, dzięki czemu każdy rodzic zazna chwili relaksu, a dzieci będą mogły się wyszaleć.

Letnie atrakcje dla dzieci w Karczmie Wiejskiej


Rozległy teren Karczmy Wiejskiej sprawia, że każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie. Naszym Gościom udostępniamy ogromny teren zielony, na którym wyszaleje się nawet największy rozrabiaka. Do dyspozycji dzieci jest nowoczesny plac zabaw ze zjeżdżalniami i uwielbianą tyrolką do zjazdów na linie. Duże boisko do piłki nożnej to miejsce spotkań z rówieśnikami, gdzie każdy biega i bawi się do woli. Starsze dzieci mogą zagrać w ping ponga lub piłkarzyki znajdujące się pod klimatyczną, krytą strzechą altaną.

W ogrodzie Karczmy umiejscowione są ławeczki, z których rozpościera się widok na sąsiedni las i ogród. W pogodne dni odwiedzający Karczmę mają do dyspozycji obszerne tarasy ze stolikami, przy których niepowtarzalną atrakcją jest obserwowanie dziesiątek motyli tańczących przy pięknie kwitnących kwiatach. Goście Karczmy mogą skorzystać także z miejsca na ognisko. Ponadto Karczma Wiejska to idealna baza wypadowa do położonego naprzeciw Ośrodka Edukacji Ekologicznej Pszczyńskie Żubry w Jankowicach.

Letnie atrakcje dla dzieci w Karczmie Wiejskiej
Letnie atrakcje dla dzieci w Karczmie Wiejskiej


Nikt nie powiedział, że w restauracji dzieci muszą siedzieć przy rodzicach - na terenie Karczmy mogą spokojnie iść i bawić się w ogrodzie. Oczywiście w przerwie od pysznego obiadu z menu dla dzieci. Wiemy, jak ciężko jest zatrzymać dziecko przy stole, dlatego specjalnie dla najmłodszych skomponowaliśmy zestaw Bajtel Box. To pyszne, zbilansowane danie, do którego każde dziecko może wybrać kolorową, absorbującą uwagę zabawkę.

Odwiedźcie nas - rowerem lub samochodem i przekonajcie się, jak miło upływa czas w restauracji przyjaznej rodzinie.

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj