pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 6 lipca 2021
  • 9 lipca 2021
  • wyświetleń: 4157

[FOTO] Bankowa Street Live: Sławek Krzanowski - muzyka z Brzeszcz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

W czwartek, 8 lipca odbył się kolejny koncert z cyklu Bankowa Street Live. Wystąpił Sławek Krzanowski. Melodyjne piosenki, osobiste teksty, specyficzna muzyczna wrażliwość to znaki rozpoznawcze wokalisty i gitarzysty z Brzeszcz.

Bankowa Street Live - Sławek Krzanowski - 08.07.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Sławek Krzanowski to wokalista, gitarzysta, autor muzyki oraz testów. W przeszłości związany z zespołami Lumines oraz Lord, z którym nagrał płytę ,"Podróże". Obecnie działa jako artysta solowy. W 2019 roku ukazał się pierwszy singiel pt. "Do połowy" . Pozwolił on zakwalifikować się do ogólnopolskiego programu dla artystów ,,Tak Brzmi Miasto" - inkubator. Piosenka pojawiła się w wielu lokalnych rozgłośniach radiowych, zajęła także pierwsze miejsce w grudniowym podsumowaniu audycji ’"Będzie Głośno!" w radiowej Czwórce. W swojej audycji na falach ,,Trójki" prezentował ją także Tomasz Żąda. Do piosenki powstał teledysk.

ar / pless.pl
źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj