pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 23 czerwca 2021
  • 3 lipca 2021
  • wyświetleń: 9158

[ZDJĘCIA] Przed dworcem zagrała młodzież z Ogniska Muzycznego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj

Centrum Przesiadkowe ponownie stało się wakacyjną sceną dla lokalnych artystów. W piątek, 2 lipca przy ul. Sokoła w Pszczynie wystąpiła orkiestra oraz soliści Ogniska Muzycznego w Pszczynie. Kolejne bezpłatne koncerty będą odbywać się w piątki w lipcu i sierpniu.

Koncert Orkiestry Ogniska Muzycznego w Pszczynie w ramach cyklu koncertów "Przesiądź się na Kulturę" na Powiatowym Centrum Przesiadkowym - 02.07.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Ubiegłoroczny cykl koncertów w Centrum Przesiadkowym cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Wakacyjne granie przyciągało także turystów. W tym roku nie będzie inaczej.

W kolejne piątki w lipcu i sierpniu przy ul. Sokoła w Pszczynie nie zabraknie dobrej muzyki, oryginalnych głosów i niepowtarzalnego klimatu. Podczas koncertów w Centrum Przesiadkowym usłyszymy lokalne zespoły i artystów m.in. Koziguar, Churtownię, Off Beat, Voice Pless i Zuzannę Piech z zespołem.

- Projekt "Przesiądź się na kulturę" powstał w czasie pandemii i został pozytywnie odebrany przez mieszkańców, stąd pomysł na jego kontynuację, także w tegoroczne wakacje. Centrum Przesiadkowe to idealne miejsce do organizowania wydarzeń kulturalnych. Koncerty sprawiają, że ul. Sokoła w Pszczynie tętni życiem - mówi starosta Barbara Bandoła.

W piątek, 2 lipca przed Centrum Przesiadkowym zaprezentowały się Orkiestra i soliści Ogniska Muzycznego w Pszczynie, które w tym roku obchodzi jubileusz 65-lecia istnienia. Bezpłatny przejazd kulturalny rozpoczął się o godz. 18.00. Mieszkańcy i turyści mogli posłuchać młodych i utalentowanych artystów.

przesiądź się na kulturę

ab, ar / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum przesiadkowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj