pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 8 czerwca 2021
  • 15 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4325

Spektakl z piosenkami Kabaretu Starszych Panów na deskach PCKulu!

Za nami:

Już 15 czerwca widzowie będą mogli przypomnieć sobie jak wygląda sala widowiskowa Pszczyńskiego Centrum Kultury! Właśnie tego dnia o 18.00, Stowarzyszenie "take tam..." im. Artystów Międzywojnia zaprezentuje spektakl "Kuplety. W poszukiwaniu ducha Starszych Panów".

Reklama

Pani A i Pani B (skądś jakby znane) postanawiają odnaleźć ducha Starszych Panów. I to właśnie w tym celu zagłębią się w świat postaci i piosenek stworzonych przez niezapomniany duet Przybora/Wasowski. W głównych rolach zobaczymy Wiktorię Urbaniec i Emilię Tumulę, a towarzyszyć im będą Edyta Komraus, Kinga Grębosz, Martyna Pietryja, Paulina Pojda, Zuzanna Grudzień, Martyna Klima, Dagmara Malcharek oraz Jakub Muszik. Wszyscy zmierzą się z legendami kabaretu i spróbują przypomnieć niektóre sceny z Wieczorów Kabaretu Starszych Panów.

Reżyseria: Jakub Pieczka
Choreografia: Małgorzata Tomczyk

Spektakl powstał z okazji 55. rocznicy emisji ostatniego odcinka tego programu.

Ilość miejsc jest ograniczona zgodnie z zaleceniami epidemiologicznymi. Bezpłatne wejściówki będą dostępne na stronie bilety.pckul.pl

kuplety, take tam

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.