pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 7 czerwca 2021
  • 18 lipca 2021
  • wyświetleń: 3746

Rowerem na północno-wschodnie krańce powiatu i dalej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Za nami:

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej" Koło" zaprasza na wycieczkę rowerową pod hasłem Poznajemy Okolice Pszczyny - "Przewodnik Czeka". Uczestnicy wyprawy ruszą na północno-wschodnie krańce powiatu i dalej już w niedzielę, 18 lipca.

rower, wycieczka, ścieżka rowerowa, rajd rowerowy
Trasa rowerowa na północno-wschodnie krańce powiatu i dalej · fot. pixabay.com


Wyjazd godz. 13.00 z pszczyńskiego rynku Spotkanie i zapisy na pszczyńskim rynku o godzinie 12.45. Długość trasy rowerowej: 55 km. Trasa prowadzi asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego.

Trasa: Pszczyna- Ćwiklice- Frydek- Wola- Bojszowy- Bieruń Stary- Świerczyniec- Studzienice- Piasek- Pszczyna

Atrakcje turystyczne: kapliczki przydrożne, tereny pokopalniane w Woli, zabytkowy kościół pw. św. Walentego w Bieruniu Starym, Rynek w Bieruniu Starym.

Uczestników obowiązuje Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów związku z wystąpieniem stanu epidemii, w szczególności zasady zakrywania ust i nosa oraz utrzymywanie dystansu społecznego.

Informacje dodatkowe:

Wymagane ubezpieczenie uczestnika wycieczki, członkowie PTTK z opłaconą składką na 2021 rok są objęci ubezpieczeniem w ramach składki, trasa wycieczki prowadzi mało uczęszczanymi lokalnymi drogami.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni w ramach opłaconej składki). Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz szkody wynikłe w stosunku do uczestników imprezy i osób trzecich. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność.

Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, tel. 32 449-11-23 oraz Henryk Machała - tel. 669 691 661.

Na uczestników czeka na trasie mały poczęstunek!

Hotel PTTK*,Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej

źródło: PTTK Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj