pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 maja 2021
  • wyświetleń: 1479

Koncert zespołu Alijah w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego

Za nami:

W ramach młodzieżowego Trio Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Częstochowskiej w Pszczynie zaprasza dzisiaj na koncert zespołu Alijah. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00.

Koncert zespołu Alijah w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego


Projekt Alijah to nie tylko projekt artystyczny ukazujący piękno tekstów Pisma Świętego czy znakomitą muzykę, ale to także świadectwo naszej wiary chrześcijańskiej.

W Jego Sercu - ten mistyczny tytuł płyty mówi o tajemnicy, początku i źródle wszystkiego... Podczas spotkania będą wykonane utwory z tej płyty, gdzie znalazły się kompozycje Doroty Zaziąbło, Katarzyny Lampert, s.Rity Hilbrycht, a także pomysły muzyczne Pawła Kurza, Jakuba Kwaśniaka oraz Jacka Polczyka, na bazie których powstało kilka psalmów.

"Alijah" po hebrajsku oznacza "wznosić się". Słowo ma opisywać stan najgłębszego pragnienia człowieka, aby wznieść swe serce jako dziękczynienie i uwielbienie ku Trójjedynemu Bogu i Jego Sercu.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.