pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 marca 2021
  • wyświetleń: 2201

Nowa płyta pszczyńskiego duetu Koziguar

Pszczyński duet Koziguar wydał pierwszą polską płytę! Jak piszą muzycy, powstawanie krążka było długim procesem, a sam album jest krótki, ale treściwy.

Nowa płyta duetu Koziguar
fot. Koziguar


Jako Koziguar, mamy przyjemność ogłosić premierę naszego pierwszego polskiego wydawnictwa płytowego.
Powstawanie tej płyty było długim procesem, w którym postawiliśmy sobie za cel stworzenie dojrzalszego materiału, który połączy drzemiące w nas elementy muzyki progresywnej z przebojowością elektroniki. Uzbrojeni w nowe inspiracje, instrumenty i doświadczenia poświęciliśmy rok 2020 na napisanie kilku utworów, tak by zmienić postrzeganie projektu Koziguar i przedstawić go w nowej, mroczniejszej formule.

Płyta w naszym założeniu miała nabrać więcej charakteru niż dotychczasowe nagrania, dlatego też do jej powstania zaprosiliśmy przyjaciół z muzycznego świata, mimo to produkcja nadal pozostała w naszych rękach.
Postawiliśmy na album krótki, ale treściwy, chcemy by był wysokiej jakości wstępem do tego, co jeszcze możemy stworzyć po wskoczeniu na właściwe dla nas tory.


Kornel x Filip
Koziguar

Wydawnictwo promuje singiel "Zaufaj", do którego powstał teledysk zrealizowany w auli LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.