pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 22 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2913

Co to jest tablica dań na wynos w Karczmie Wiejskiej?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Karczma Wiejska w Jankowicach jest czynna. Działa jednak w warunkach ograniczenia działalności, a więc zamówić dania można jedynie na wynos i na dowóz. Tablica dań dotyczy właśnie dan na wynos i na dowóz i jest to codziennie nowe menu, które przygotowane jest zawsze ze świeżych i pełnowartościowych produktów od lokalnych dostawców.

Co to jest tablica dan na wynos w Karczmie Wiejskiej


Proponowane dania zawsze są urozmaicone i dobrane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na tablicy znajdziecie więc dania mięsne, wegetariańskie, a nawet wprowadzone niedawno dania FIT. Dania te są lekkie, ale i smaczne, ugotowane tak, aby kusiły również tym jak się prezentują.

Niezmiennie na tablicy znajdziecie również BURGERY, które skradły serca Gości. Również w tej pozycji znajdziecie coś bezmięsnego, a dokładnie BURGER WEGE, który zachwyca i zaskakuje. Pieczony burak aromatyzowany sosem balsamicznym w połączeniu z serem camembert, słodko-kwaśną żurawiną i rukolą to skład, który z całą pewnością zachwyci nawet tych, którzy wegetarianami nie są.

Dla najmłodszych dostępna jest oferta Bajtel Box. W kompletowaniu własnego bajtel boxa można wybrać danie dla dziecka oraz gadżet zabawkę, jaką otrzyma w swoim bajtel boxie. Więcej informacji znaleźć można na stronie karczmy w zakładce Bajtel Box.

Dania na dowóz oraz te z odbiorem osobistym zamówić można pod numerem telefonu 502 565 414.

Niezmiennie na spotkania z bliskimi przy stole polecane są Żłoby przysmaków wiejskich, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Złożone są tak, aby dopasować wielkość i rodzaj kateringu do okoliczności i ilości osób przy stole. Powstała również oferta kateringowa, w której można samodzielnie dobrać rodzaje potraw oraz dodatków. Oferta ta obejmuje również wyroby garmażeryjne oraz zimne przekąski na zimną płytę.

Wszystkie informacje dotyczące dań na tablicy oraz dań kateringowych znajdziecie na stronie internetowej www.karczmawiejska.pl oraz na fanpage karczmy www.facebook.com/karczmajankowice.Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj