pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 19 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2749

Zagraj i pomóż: #FiveBallChallenge dla Filipka z SMA

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyzwaniu skierowanym do wszystkich lubiących sport. Ćwiczymy dla małego kibica piłkarskiego Filipa Cholewy chorego na rdzeniowy zanik mięśni - SMA typu 1, który potrzebuje ponad 9 milionów złotych na terapię genową. Zróbmy małą rzecz, która jest dla niego nieosiągalna, wierząc, że po terapii genowej będzie w stanie to z nami zrobić!O co w tym chodzi? Rozpocznij zabawę według zasady #FiveBallChallenge:

  • Przygotuj dowolną piłkę (np. piłkarską, do tenisa, do siatkówki, do ping-ponga),
  • Spróbuj ją odbić nogą lub ręką 5 razy,
  • Jeżeli Ci się uda, to wpłać na skarbonkę minimum 5zł, jeżeli Ci się nie uda, to wpłać minimum 10zł.


Skarbonka przypisana do wyzwania znajduje się pod linkiem:
www.siepomaga.pl/skarbonki/fiveballchallenge

Nominuj do tego wyzwania kolejne minimum 5 osób, które mają 72 godzin na wykonanie zadania! Następnie udostępnij filmik na swoim profilu na Facebooku i pokaż, że jesteś z Filipkiem w jego trudnej walce o życie. Pamiętaj o oznaczeniu swojego wykonanego wyzwania hashtagiem #FiveBallChallenge. Gotowi? Start!

five challenge


Więcej informacji na www.facebook.com/fiveballchallenge - tutaj możecie obserwować wszystkich ludzi o wielkich sercach, którzy wzięli udział w akcji i wsparli chłopca! Wśród nich są były prezes Ruchu Chorzów oraz klub LKS Mizerów. W akcję włączyli się też rodzice Filipka:

Loading...


Loading...


Są też inne wyzwania, w których możemy wziąć udział, by pomóc i przekazać dalej informację o potrzebującym Filipku:ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.