pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 19 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2282

Karnawał 2021 z Duo Performance - co tydzień nowy utwór

Za nami:

Zapraszamy na karnawał z pawłowicko-krakowskim duetem Duo Performance. Zespół wystartował ze swoimi propozycjami 10 stycznia i co tydzień na swoim kanale YouTube będzie udostępniać nowy utwór.

W pierwszą niedzielę karnawału duet zaprosił nas na wycieczkę do Varasdin - miasta w północno wschodniej Chorwacji. Utwór pochodzi z operetki "Hrabina Marica".17 stycznia zaproponował meksykańskie rytmy "Besame mucho" znane w Polsce, jako "Całuj mnie mocno".Już 24 stycznia zaśpiewa "La vita è bella" - utwór znany z komedio-dramatu o tym samym tytule, czyli "Życie jest piękne". Muzyka do tego filmu przyniosła jej autorowi, Nicola Piovani Oscara.

31 stycznia zaprezentuje "Il Mondo" - kompozytor utworu Jimmy Fontana jest Wam z pewnością znany m.in. z utworu "Che Sara" wykonywanego również prze Jose Feliciano czy Ricchi e Poveri.

7 lutego Monika Biederman-Pers zaprosi Was w podróż do Wiednia z utworem "Wien, du Stadt meiner Träume" austriackiego kompozytora polskiego pochodzenia Rudolfa Sieczyńskiego.

14 lutego natomiast to czas na romantyczne spacery i na taką muzyczną przechadzkę zabierze Was Piotr Karzełek w utworze "Tę ulicę znam", który pochodzi z libretto "My Fair Lady".

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.