pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 18 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2921

Marta Florkiewicz-Borkowska: jak zrobić Pożeracza Smutków?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach" podaj

Chociaż staramy się pielęgnować w sobie jak najwięcej pozytywnych emocji, każdy z nas odczuwa czasami stres, smutek czy lęk. Z pomocą przyjść mogą wtedy Pożeracze Smutków - kolorowe, miękkie poduszkostwory, do których możemy się zawsze przytulić! Czego potrzebujecie do ich wykonania i jak to zrobić krok po kroku prezentuje w ramach akcji Empika "Empickie ferie" Marta Florkiewicz-Borkowska - nauczycielka w Szkole Podstawowej w Pielgrzymowicach.Empik wspólnie z #wiemikropka przygotował na czas tegorocznych ferii zimowych propozycje, które miały dzieciom i młodzieży pomóc w spędzeniu czasu w domu w sposób wartościowy, kreatywny i pozbawiony nudy. W programie znalazły się fascynujące eksperymenty i rozbudzające ciekawość warsztaty online dla całej rodziny.

W zakładce filmy na Facebooku Empika i na empik.com/warsztaty znajdziecie ponad 70 zajęć z cyklu, w tym instruktaż Marty Florkiewicz-Borkowskiej. Zapraszamy do zabawy, pomimo zakończenia ferii - czas pandemii i izolacji jeszcze potrwa, przydają się więc ciekawe opcje na czas wolny.

Jeżeli uszyliście już lub uszyjecie własnego Pożeracza, prześlijcie do nas zdjęcie!

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach" podaj