pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 8 stycznia 2021
  • 24 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3292

Spektakl "Różowy Kapturek" Teatru Żelaznego online!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Przed nami kolejna Niedziela z Bajką w sieci! To cykl Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Tym razem zaprosi najmłodszych na spektakl "Różowy Kapturek" w wykonaniu Teatru Żelaznego z Katowic. Będzie kapturek na hulajnodze i babcia pokonująca wilka w walce! To nowa wersja znanej bajki!

Historia "Czerwonego Kapturka" zostanie przedstawiona w niebanalny sposób, gdyż opowiedzą ją trzy krasnale, które przypadkiem znalazły się w teatrze. A ponieważ są bardzo kreatywne, niebanalne i zawsze wychodzą z opresji cało, znana opowieść stanie się jedynie punktem wyjścia. Poznamy nowych bohaterów i nieznane wcześniej przygody Czerwonego... to znaczy Różowego Kapturka. Będziemy świadkami castingu na Kapturka, pokonania Wilka przez Babcię, wypuszczenia zwierząt z ZOO i pogoni za Wilkiem.

Na oczach widzów powstanie zakręcony spektakl pełen zarówno zabawnych gagów jak i pouczających historii. Mali widzowie będą mieli okazję zaobserwować, jak powstaje spektakl teatralny "od kuchni".

Transmisję spektaklu na żywo będzie można zobaczyć przedstawienie na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu już 24 stycznia o godzinie 16.00:
www.facebook.com/GOKSuszec.

Uwaga! Jeśli sytuacja epidemiologiczna ulegnie zmianie, spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj