pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 10 grudnia 2020
  • 24 grudnia 2020
  • wyświetleń: 5300

Delikatesy & Spirytualia Książęce - Prezenty Świąteczne!

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla najbliższych? Nie wiesz czym obdarować kontrahentów lub pracowników? Wobec tego nie musisz już dłużej szukać! Serdecznie zapraszamy do "Delikatesów & Spirytualiów Książęcych", mieszczących się na pszczyńskim rynku pod numerem 17.

Delikatesy & Spirytualia Książęce - Prezenty Świąteczne!


W naszej ofercie znajdą Państwo regionalne wyroby z gęsiny oraz własnoręcznie przygotowane konfitury z owoców. Co istotne, dostępne wśród nich będą nie tylko przetwory z popularnych składników, ale również z tych całkowicie niespotykanych na polskich półkach sklepowych, takich jak jarzębina czy pigwa. Proponujemy także bogaty wybór przetworów warzywnych takich jak: grzybki marynowane, kiszony kalafior czy kiszona rzodkiewka.

Posiadamy również duży asortyment słodyczy polskich, śląskich oraz mnóstwo innych wyrobów regionalnych i kolonialnych.

Delikatesy & Spirytualia Książęce - Prezenty Świąteczne!


Wśród produktów regionalnych oferujemy również najwyższej klasy pszczyńskie alkohole marki "Książęca Tradycja", z których Krupnik Pszczyński Frickego zdobył nagrodę "Perła 2013" za "najlepszy produkt regionalny". Na naszych półkach znajdą Państwo także wina z całego świata, wódki klasy Premium czy też piwa browaru cieszyńskiego jak i czołówki polskich browarów kratowych.

Delikatesy & Spirytualia Książęce - Prezenty Świąteczne!


Z myślą o wygodzie naszych Klientów przygotowujemy również oryginalne zestawy upominkowe w niebanalnych opakowaniach. Każdy z naszych Klientów może wobec tego sam stworzyć swoją kompozycję z likierem, nalewką, wódką gatunkową i produktami regionalnymi.

Delikatesy & Spirytualia Książęce - Prezenty Świąteczne!


Cudowna Pani Irenka tworzy przepiękne kosze z prezentami, paczki a przy tym dba o każdy detal. Każdy może przekazać swoje indywidualne wytyczne, a każdy kosz zostanie otoczony specjalną opieką i przygotowany z należytą starannością.

Parking na ulicy Bramkowej od strony Cinema Escape.

Delikatesy & Spirytualia Książęce

Godziny otwarcia:
  • od poniedziałku do soboty 10.00-18.00
  • niedziela 12.00-18.00


Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.