pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 30 listopada 2020
  • wyświetleń: 2355

[WIDEO] Nocna ucieczka - utwór powstał w pszczyńskim studiu

Marcin Jurecki to muzyk z Oświęcimia. Teledysk do debiutanckiego singla "Nocna ucieczka" był nagrywany w Oświęcimiu i okolicach, a muzykę zarejestrowano w studiu Wally w Pszczynie.Marcin Jurecki tworzy muzykę oscylującą wokół rocka i pop-rocka. Jak przyznaje, wyrósł na U2, Depeche Mode, Red Hot Chili Peppers i chciałby tworzyć właśnie w gatunku pop-rockowym, często nawiązując do lat 80. Niebawem światło dzienne ujrzy kolejny utwór, również nagrywany w Pszczynie. Muzyk planuje też nagrać wersję akustyczną "Nocnej Ucieczki".

- Muzyka od pewnego czasu stała się nieodłącznym elementem mojego życia. Grając na gitarze tworzyłem lepsze lub gorsze piosenki do szuflady. Pisałem też do nich teksty. Z biegiem czasu postanowiłem, że podzielę się z innymi tym co tworzę, ponieważ byłem i jestem ciekaw, jak inni ludzie będą odbierać i reagować na moje utwory i czy będą one wzbudzać w innych jakiekolwiek emocje. Nie chciałem, aby wszystko co tworzę było zamknięte w czterech ścianach mojego pokoju - mówi M. Jurecki.

Nocnej ucieczki możecie posłuchać także w serwisach Spotify, Apple Music, iTunes, Deezer, Amazon Music i Tidal: id.ffm.to/nocnaucieczka
Zachęcamy do śledzenia twórczości Marcina Jureckiego na jego facebookowym fanpage'u: www.facebook.com/marcinjureckifb

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.