pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 26 listopada 2020
  • 21 grudnia 2020
  • wyświetleń: 7804

Jarmark bez występów i atrakcji, ale z wyrobami lokalnych rzemieślników

Za nami:

Już jutro pierwsi wystawcy pojawią się na pawłowickim rynku. Będzie można zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne wykonane m.in. z filcu, zabawki, maskotki, świąteczne krasnale, poduszki motywem nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowo pojawią się wyroby cukiernicze, swojski makaron. Ponieważ wyjątkowo w tym roku Jarmark będzie trwał nieprzerwanie do 24 grudnia, także w najbliższy weekend kilkoro wystawców zadeklarowało swoją obecność.

jarmark bożonarodzeniowy w Pawłowicach
Jarmark Bożonarodzeniowy w Pawłowicach · fot. UG Pawłowice


W następnym tygodniu będzie można kupić tradycyjne przysmaki przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które zapowiedziały swoją obecność 17, 18, 20 grudnia. W przyszły czwartek, 17 grudnia, pojawi się też Food Tracka, promujący polską wieprzowinę. W ramach tej akcji odwiedzający będą mogli bezpłatnie skosztować różnych potraw właśnie z wieprzowiny.

Rękodzielnicy z gminy Pawłowice i okolicy wystawią swoje produkty, które nawiązują do bożonarodzeniowego klimatu. Zachęcamy do odwiedzenia jarmarku w Pawłowicach, zrobienia drobnych zakupów i poczucia świątecznego klimatu. Przypominamy, że jak co czwartek tuż obok rynku, na targowisku można zrobić zakupy podczas EKO-TARGU.

BM / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.