pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 listopada 2020
  • 6 grudnia 2020
  • wyświetleń: 4442

Wirtualny INDUrajd zawita do trzech miejsc, w tym do Pszczyny

Za nami:

W mikołajkową niedzielę, 6 grudnia Wirtualny INDUrajd zawita do trzech industrialnych miejsc, w tym do Pszczyny, a konkretnie do Muzeum Prasy Śląskiej! NDUrajd odwiedzi też Szyb Maciej w Zabrzu oraz Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych.

Industriada 2020 w Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie - 26.09.2020 r.
Industriada 2020 w Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie - 26.09.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W tym roku INDUrajd odbędzie się w całości w przestrzeni wirtualnej z uwagi na sytuację epidemiczną. Jeśli chcecie spędzić czas na dobrej zabawie, albo zorganizować ciekawe Mikołajki dla swoich dzieci, to zachęcamy do wzięcia udziału w tym industrialnym projekcie.

Wydarzenie wystartuje w sieci o godzinie 11.00. Na zakończenie, około godziny 18.00 zaplanowano spotkaniem ze Świętym Mikołajem! Będą czekać na Was różne atrakcje, takie jak wirtualne zwiedzanie obiektów, konkursy, zadania i zagadki. Więcej szczegółów pojawi się już niebawem! Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku - link tutaj.

Co należy zrobić, by wziąć udział? Zainteresowani proszeni są o zapisanie się do soboty, 5 grudnia do godziny 20.00, dzwoniąc pod numer telefonu: 727 675 787 lub pisząc na maila: kontakt@kopalniasztuki.com.

Regulamin wraz ze szczegółowym programem ukaże się już wkrótce. Szczegółowe informacje znajdą się także na stronach: www.szybmaciej.pl, www.muzeumenergetyki.pl oraz www.muzeumprasy.pl.

industrada

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.