pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 listopada 2020
  • 24 listopada 2020
  • wyświetleń: 2476

Niezależna na szpilkach: cykl konferencji biznesowych online

Za nami:

"Niezależna na szpilkach" - taki tytuł nosi edycja specjalna konferencji biznesowej "Kobieta na szpilkach", która odbędzie się w przestrzeni internetu. Bezpłatne warsztaty zaplanowane są na 23 i 24 listopada w formie online. Wydarzenie objął patronatem wójt gminy Miedźna.

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 listopada w formie webinaru. Uczestniczki poznają podczas nich podstawowe zasady wizerunku biznesowego i dress code’u, dowiedzą się, na co zwracać uwagę, a czego się wystrzegać przy zakładania własnego biznesu oraz poznają od podszewki innowacyjną metodę Design Thinking.

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Program:23 listopada
16.30 - 17.30 - warsztat "Stylowy wizerunek w pracy" z osobistą stylistką Aleksandrą Frątczak - Biś!
18.00 - 20.00 - odkryjemy tajniki otwierania własnego biznesu dzięki Mariuszowi Malickiemu - przedsiębiorcy i konsultantowi biznesowemu podczas webinaru "Jak mądrze rozpocząć własny biznes?"

24 listopada
16.30 - 21.00 - certyfikowany warsztat DESIGN THINKING organizowany w ramach Programu PFR Projektanci Innowacji - Grow with Google! Prowadzony przez Anetę Siejka - trenerkę, wykładowczynię oraz ekspertkę ds. przedsiębiorczości.

kobieta na szpilkach webinar


Wydarzenie objął patronatem wójt gminy Miedźna.

Bilety: forms.gle/e6KXyEdzDS9fUtNo8

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.