pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 7 listopada 2020
  • 28 listopada 2020
  • wyświetleń: 11610

[WIDEO] Trwa charytatywna licytacja 100 pożeraczy smutków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach" podaj

Za nami:

Pomimo pandemii udało się zrealizować projekt do końca. Uczennice Szkoły Podstawowej w Pielgrzymowicach uszyły pod okiem nauczycielki Marty Florkiewicz-Borkowskiej ponad 100 pożeraczy smutków. 22 listopada wystartowała ich sprzedaż, a cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Iskierka! Przedstawiamy spot promujący finał akcji.

Reklama

Loading...


22 listopada za pośrednictwem Facebooka rozpoczęła się charytatywna sprzedaż ręcznie uszytych, mięciutkich i kolorowych "poduszkostworów", którymi można obdarować najbliższych.

Link do licytacji znajdziecie tutaj. W facebookowym wydarzeniu będą zamieszczane linki do aukcji dotyczących poszczególnych Pożeraczy. Cena minimalna to koszt wysyłki pluszaka do osoby, która wylicytuje najwyższą kwotę. Z wygranymi będzie się kontaktowała opiekunka akcji, Marta Florkiewicz-Borkowska.

Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na wsparcie Fundacja Iskierka, która działa na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Fundacja od lat jest obecna na śląskich oddziałach onkologicznych w Zabrzu, Katowicach, Chorzowie. Realizuje także projekty ogólnopolskie, kampanie społeczne i projekty integracyjne.

Pożeracze smutków
Uczennice z Pielgrzymowic uszyły 100 Pożeraczy Smutków! · fot. Pożeracze Smutków / Facebook


Projekt "Pożercze smutków" realizowany jest w ramach programu grantowego dla nauczycieli Edukacja Inspiracja Fundacji Szkoła z Klasą oraz Fundacji EFC. Patronatem objął akcję Cyfrowy dialog. Projekt został zainicjowany i poprowadzony przez nauczycielkę Martę Florkiewicz-Borkowską.

Zapraszamy do odwiedzenia fanpage #PożeraczeSmutków na Facebooku i udostępniania informacji o akcji.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach" podaj