pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 listopada 2020
  • wyświetleń: 1860

Rząd zadecydował o zamknięciu placówek kulturalnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Na dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego przedstawiono kolejne kroki w walce z COVID-19. Zdecydowano o zamknięciu placówek kulturalnych i zawieszeniu ich stacjonarnej działalności.

Teatry, kina, muzea, galerie sztuki, domy kultury, ogniska muzyczne - wszystkie instytucje, które świadczą usługi kulturalne będą od najbliższej soboty, 7 listopada tymczasowo zamknięte. Rząd chce zmniejszyć w ten sposób ruch społeczny. Taki stan rzeczy potrwa przynajmniej do 29 listopada.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj