pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 listopada 2020
  • wyświetleń: 1695

Dania na wynos, catering i nowości w Karczmie Wiejskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Karczma Wiejska to lokal znajdujący się w Jankowicach naprzeciw zagrody żubrów. Do tej pory było to miejsce tętniące życiem i chętnie odwiedzane przez okolicznych mieszkańców powiatu i aglomeracji śląskiej. Karczma w trudnym czasie pandemii nie ustaje w staraniach o swoich klientów i ciągle wprowadza nowe zaskakujące dania.

Dania na wynos, catering i nowości w Karczmie Wiejskiej


Czasy jakie nadeszły dla branży gastronomicznej nie muszą oznaczać, że nie możemy korzystać z oferty swoich ulubionych restauracji. Lokale zostały zobowiązane do nieprzyjmowania gości w restauracyjnych salach, ale nadal mogą sprzedawać swoje dania na wynos.

Klienci przyzwyczajeni do tradycyjnego i stałego menu chętnie próbują czegoś nowego. Ostatnio w naszym menu pojawiły się w menu burgery wołowe w wersjach bardzo nowoczesnych i zaskakujących.

Jeszcze wiosną, gdy restauracje zostały zamknięte, karczma wprowadziła dania na wynos oraz z możliwością dowozu. Usługa ta przypadła do gustu gościom karczmy, którzy mogą teraz cieszyć się swoimi ulubionymi daniami, nie wychodząc z domu.

Codziennie pojawia się nowa oferta "dań na tablicy" - to dania na wynos i dowóz w obniżonych cenach!

Dostępne są również na wynos pozostałe dania z karty z rabatami:
  • 15 % rabatu przy odbiorze własnym w lokalu,
  • 5 % rabatu przy zamówieniu z dostawą do domu.


Pojawiła się także alternatywa do organizowania rodzinnych spotkań na sali restauracyjnej, jak to było do tej pory. Oferta cateringu okolicznościowego Karczmy Wiejskiej ubogaci Wasze rodzinne spotkanie i zapewni atrakcyjne menu. Jeśli więc organizujesz rodzinny obiad czy małe spotkanie w gronie najbliższych sprawdź tą ofertę koniecznie!

www.karczmawiejska.pl/dania-na-wynos-z-dostawa/

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj