pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 13 października 2020
  • 17 października 2020
  • wyświetleń: 3865

Logos dla wojownika! - transmisja koncertu dla Maciusia w internecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj

Za nami:

W najbliższą sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne online, które wesprze Maciusia Cieślika w walce z bezwzględną chorobą. Czasu jest bardzo mało - Maciuś waży już 13 kg. Jeszcze tylko pół kilograma i nie będzie można zastosować terapii genowej!

logos


Zespół Logos zagra prosto z parafii w Łaziskach Górnych dla Maćka i jego rodziny, a także dla Was, zgromadzonych przed ekranami, jednak przede wszystkim ku Bożej chwale - będziemy modlić się tym za naszego Wojownika!

Koncert charytatywny planowany na sobotę 17 października został przeniesiony w przestrzeń internetu. Taka decyzja organizatorów wynika z nowych obostrzeń związanych z trwającą pandemią.

Liczymy, że "wszystkie miejsca się wypełnią" - oczywiście tym razem liczba miejsc jest nieograniczona i każdy z nas może pomóc! Rezerwujcie sobotni wieczór! Więcej szczegółów, w tym tych dotyczących miejsca transmisji już wkrótce. Zbiórkę można zasilać już teraz:Organizatorzy: Zespół Logos, Parafia Łaziska Górne, MDK Łaziska Górne, Miasto Łaziska Górne.

Nowych informacji na temat koncertu wypatrujcie w wydarzeniu na Facebooku.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Maciuś Cieślik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Maciuś Cieślik" podaj