Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 8 października 2020
  • wczoraj, 19:43
  • wyświetleń: 4262

Konkurs Pogodejmy po naszymu w tym roku online - nagrajcie filmik!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju zaprasza do udziału w XXIII Konkursie Gwarowym "Pogodejmy po naszymu", którego celem jest propagowanie wśród najmłodszych tradycji i kultury Górnego Śląska ze szczególnym uwzględnieniem piękna lokalnego języka, jakim jest śląska gwara.

Pogodejmy po naszymu
Uczestnicy ubiegłorocznej edycji konkursu "Pogodejmy po naszymu" · fot. GOK Goczałkowice


Tegoroczna edycja jest wyjątkowa. Ze względu na czas epidemii organizatorzy postanowili zmienić dotychczasową formułę. Niestety, nie spotkamy się z uczestnikami osobiście, w siedzibie GOK-u, jak to zazwyczaj bywało. Jednak przygotowano inną propozycję udziału w konkursie. Jak dotychczas, należy przygotować jeden tekst gwarowy (preferowane utwory własne), z tą różnicą, że w tym roku należy go nagrać.

Przygotowany film (nie dłuższy niż 3 minuty) wraz z kartą zgłoszenia i deklaracją udziału należy przesłać na adres mailowy: gok@goczalkowicezdroj.pl za pośrednictwem aplikacji www.transfernow.net/pl, podając w opisie: imię i nazwisko uczestnika, klasę, szkołę, tytuł oraz autora tekstu.

Konkurs skierowany do uczniów klas II i III szkół podstawowych powiatu pszczyńskiego.

Wszystkie nadesłane prezentacje zostaną opublikowane na stronie internetowej GOK-u za pośrednictwem kanału YouTube, gdzie będzie można polubić dany filmik. Na zakończenie, oprócz nagród przyznanych przez jury zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzymał najwięcej "lajków" w internecie.

Nagrania można przesyłać do 10 listopada, a ogłoszenie wyników nastąpi 25 listopada.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie na stronie GOKu oraz pod nr tel. 32 210 70 88.

ar / pless.pl, źródło: GOK Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.