pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 5 października 2020
  • wyświetleń: 2286

[WIDEO] Pszczyńscy raperzy z Medium Rare Boyz z nowym klipem

Chłopaki z rapowego składu Medium Rare Boyz prezentują swój najnowszy klip zrealizowany w najbardziej rozpoznawalnych miejscówkach w Pszczynie.Jak mówią członkowie zespołu, grupa skupia się na tworzeniu zarówno utworów z przekazem, jak również rapu w bardziej rozrywkowym wydaniu. "Nadzieja" zawiera przemyślenia młodych raperów na temat ludzi próbujących zniechęcać innych do działania w danym kierunku. W tekście nawiązują do swoich poprzednich utworów. Materiał wideo został zrealizowany w ich rodzimym mieście - Pszczynie.

Ten i kolejne kawałki składu będą pojawiać się w serwisie YouTube oraz na platformach streamingowych Spotify, Tidal, czy iTunes.

Członkiem zespołu jest Remigiusz Wala, znany również jako Rummy, który wiosną tego roku zdecydował się na wsparcie pszczyńskiego szpitala poprzez przekazanie na jego rzecz całości wpływów ze sprzedaży swojego debiutanckiego albumu. Więcej o płycie przeczytacie tutaj.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.