pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 lutego 2020
  • 11 marca 2021
  • wyświetleń: 6016

Piotr Kulczyna opowie o swojej podróży po Azji Centralnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Za nami:

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Piotrem Kulczyną, które odbędzie się 11 marca o godz. 17.00 w sali bankietowej GOK.

Piotr Kulczyna to z wykształcenia i zamiłowania leśnik, dla którego las stał się pasją życia. Na co dzień związany jest z Nadleśnictwem Rybnik oraz leśniczówką w podgliwickiej Smolnicy, którą prowadzi od 27 lat. Oprócz tego jest pasjonatem koni, kierowcą off-roadowym, kynologiem, myśliwym, a od niedawna, jak się okazuje, także sprawnym pisarzem.

W 2016 roku pojawiła się pierwsza książka Piotra Kulczyny "Droga na Wschód", która jest relacją z męskiej podróży po dalekiej Syberii, Mongolii i Kaukazie, w którą wyruszył wraz ze swoim synem Pawłem. Inne książki autora to: "Konno przez Polskę", "Podróże na 4 koła", "Ukraina bez przewodnika", "Od inflant po Kaukaz" oraz "Gdzie kończy się Rosja".

Jest założycielem zespołu podróżniczego "Kulczyna Team". Organizuje wyprawy samochodowe po wschodnich granicach Europy. Zapuszczał się niejednokrotnie na kontynent azjatycki. Jest też kreatorem i autorem zawodów jeździeckich połączonych z imprezami rodzinnymi. Aranżuje rajdy konne po lasach śląskiej krainy. Jest też miłośnikiem historii Polski.

Spotkanie w sali bankietowej Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach odbędzie się z zachowaniem środków bezpieczeństwa, a organizator zastrzega sobie prawo do jej odwołania. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek autora.

spotkanie z Piotrem Kulczyną

ar / pless.pl, źródło: GBP w Pawłowicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj