Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 2 października 2020
  • wyświetleń: 3637

Wieczór z degustacją win i potraw w Vinoteka 16 na pszczyńskim rynku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Vinoteka 16" podaj

Artykuł sponsorowany:

Wieczory są coraz dłuższe, dlatego zapraszamy do klimatycznych wnętrz Piano Nobile na wykwintną kolację w najlepszym stylu, połączoną z degustacją win. W piątek, 30 października o 18.00 restauracja mieszcząca się przy pszczyńskim Rynku zaprasza do Vinoteki 16.

Vinoteka 16 - Pszczyna, Rynek 16


Goście na powitanie zostaną uraczeni kieliszkiem prosecco. Następnie przyjdzie czas na wytrawny poczęstunek - w menu pojawi się mini bruschetta, mini tortilla i hummus z pitą w tempurze. Na zimną przystawkę zostaną podane rostbef z musem z czarnego bzu i malin, bliny gryczane z kwaśną śmietaną i chipsami z boczku oraz foccacia z musem guacamole. Na przystawkę ciepłą zaplanowano z kolei pasztecik vol-au-vent z borowikami w śmietanie. Daniem głównym będzie eleganckie mini tournedos z polędwiczki z boczku w towarzystwie puree z pasternaka z wanilią. Na deser proponujemy panna cottę z musem porzeczkowo-malinowym.

Tematem degustacji alkoholi będą wina jednoszczepowe ze Starego Świata. Podczas spotkania podane zostaną wina: Sauvignon Blanc, Pinot Grigo, Primitivo, Sangiovese oraz Muscat.

Cena udziału w wieczorze degustacyjnym to 145 zł / osoba.

Rezerwacja:
email: recepcja@pianonobile.pl
tel. 32 447 78 81 lub 519 840 120

piano nobile