pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2020
  • wyświetleń: 1537

Warsztaty muzyczne - projekt grantowy "Muzyka łączy pokolenia"

Zapraszamy osoby z obszaru wiejskiego na warsztaty muzyczne, które będą organizowane w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Goczałowicach-Zdroju we wrześniu i październiku.

Planuje się przeprowadzenie warsztatów muzycznych z podziałem na poszczególne głosy: soprany, alty, tenory, basy, po 8 godzin dla każdej grupy oraz 8 godzin wspólnych zajęć dla wszystkich głosów.

Podczas warsztatów doskonalona będzie technika śpiewu, wykonywane będą ćwiczenia oddechowe, artykulacyjne, dykcyjne. Uczestnicy zapoznają się z budową aparatu głosowego, emisją dźwięku, będą pracować nad kształceniem słuchu, czytaniem nut oraz nastąpi wprowadzenie w teorię muzyki.

Grupą docelową są mieszkańcy obszaru LRS. Obszar ten obejmuje gminy: Kobiór, Goczałkowice-Zdrój, Miedźna, Pawłowice, Suszec, Bojszowy, Wyry, Orzesze, Bieruń, Ornontowice oraz Gminę Pszczyna bez miasta Pszczyna.

Po zakończonych warsztatach planuje się nagranie płyty z polskimi kolędami.

Osoby chętne proszone są o kontakt po godz. 15.00 pod numerem telefonu 692 391 460 (Michał Pudełko).

lgd

ar / pless.pl
źródło: GOK Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.