pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2020
  • 9 marca 2021
  • wyświetleń: 5472

Strauss - koncert operetkowo-musicalowy przeniesiony!

Pszczyńskie Centrum Kultury odwołało zaplanowany na 23 października "Strauss koncert". Wydarzenie odbędzie się prawdopodobnie jesienią. Wszystko zależy od sytuacji epidemicznej. O nowej dacie organizator poinformuje w późniejszym terminie.

Z przyczyn niezależnych od Organizatora - Strauss Koncert zaplanowany na dzień 9 stycznia zostaje przeniesiony na jesień 2021 roku. Zakupione bilety zachowują ważność. Można również dokonać zwrotu biletów w sekretariacie Pszczyńskiego Centrum Kultury.

Artyści z programem "Strauss Koncert" goszczą w całej Polsce oraz Europie. Przenoszą słuchaczy do cudownego i wyjątkowego świata operetki i musicalu - pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...

Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca, Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszechczasów: "Usta milczą, dusza śpiewa" "Co się dzieje, oszaleję", "W rytm walczyka", "Myszko, to była piękna noc", wspaniałe arie: "Aria ze śmiechem", popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: "Brunetki, blondynki" oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego, a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

Repertuar zaczerpnięty został z najbardziej znanych i lubianych operetek oraz musicali, takich, jak: "Zemsta Nietoperza", "Księżniczka Czardasza", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański", "Wiedeńska krew", "My Fair Lady" czy "Upiór w Operze".

Wystąpią:
Joanna Wojtaszewska - sopran,
Kamil Roch Karolczuk - tenor.
Śpiewakom towarzyszyć będzie kameralista operetkowy oraz para taneczna.

Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów, by szeroko otworzyć swe serce na nowe doznania - muzyczne i nie tylko.

Bilety dostępne są w serwisie www.kupbilecik.pl/imprezy/54695/Pszczyna/Strauss+Koncert oraz na platformie biletowej PCKulu: bilety.pckul.pl.

ar / pless.pl
źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.