Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 września 2020
  • 22 października 2020
  • wyświetleń: 2097

Dania na wynos i z dowozem z Karczmy Wiejskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Obecne czasy wymagają specjalnych rozwiązań. Nie każdy czuje się bezpiecznie w miejscach publicznych, dlatego Karczma Wiejska w Jankowicach wprowadziła jakiś czas temu "Dania na tablicy na wynos i na dowóz". Co to oznacza?

Dania na wynos i z dowozem z Karczmy Wiejskiej


Dokładnie oznacza to, że codziennie na stronie internetowej www.karczmawiejska.pl/dania-na-wynos-z-dostawa/ oraz stronie www.facebook.com/karczmajankowice znaleźć można informacje o daniach w promocyjnych cenach, które zamówicie telefonicznie pod numerem 502 565 414 i odbierzecie, wracając z pracy. Zamówicie też dania z dowozem do domu czy miejsca pracy.

Codzienna oferta obejmuje zupę dnia oraz dwie propozycje dań. Dania pakowane są w pojemniki jednorazowe a dostarczane do miejsca docelowego w opakowaniach trzymających temperaturę dzięki czemu wszystko jest gorące.

Zamówienia składać można codziennie już od godziny 10.00. Karczma w swojej ofercie ofertę cateringową. Opracowana jest w taki sposób, aby zapewnić łatwe dopasowanie dań do swoich potrzeb i okazji na jaką catering jest zamawiany.

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.