Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 września 2020
  • wyświetleń: 1100

Zakończyły się warsztaty dla mam w Miedźnej z Fundacją Puk Puk

9 września w Miedźnej odbyły się ostatnie warsztaty realizowane przez Fundację Puk Puk w ramach programu "Skrzydła dla Mam!" finansowanego ze środków Fundacji BGK. Projekt skierowany był do kobiet sprawujących opiekę nad małymi dziećmi i miał na celu budowanie poczucia własnej wartości, pewności siebie oraz podniesienie kompetencji związanych z powrotem na rynek pracy.

Warsztaty dla mam w Miedźnej z Fundacją Puk Puk - 08-09.2020 · fot. Fundacja Puk Puk


Przez ostatnie półtora miesiąca uczestniczki uczyły się przedsiębiorczości, autoprezentacji i aktualnych trendów w procesie rekrutacji, miały możliwość poznania technik kreatywnego rozwiązywania problemów oraz skutecznego stawiania granic. Podczas warsztatów nie zabrakło także aspektu zdrowotnego i odrobiny przyjemności związanej z zabiegami pielęgnacyjnymi dla ciała.

Więcej na temat projektu można przeczytać na stronach: fundacjapukpuk.pl/projekty/rozwin-skrzydla/ oraz na www.facebook.com/fundacjapukpuk/

źródło: Fundacja Puk Puk

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.