pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 9 września 2020
  • 4 października 2020
  • wyświetleń: 10246

Kolejna "Pszczyńsko laba do bajtli" w niedzielę!

Za nami:

Wakacje zakończone ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeszcze trochę poleniuchować i wykorzystać ostatnie dni lata na beztroską zabawę! W każdą niedzielę września oraz pierwszą niedzielę października odbywa się piknik dla całej rodziny pod hasłem "Pszczyńsko laba do bajtli". Zabawa potrwa w godzinach 10.00-17.00 w ogrodzie przy Parafii Podwyższenia Krzyża w Pszczynie.

piknik, festyn, dmuchańce
We wrześniowe i październikowe niedziele przy kościele Podwyższenia Krzyża w Pszczynie będzie odbywał się rodzinny piknik z atrakcjami · fot. Andrzej Grynpeter


Zapraszamy wszystkich na "Pszczyńsko Laba!", czyli międzyosiedlowy piknik organizowany przez 4 osiedla z Pszczyny: Piastów, Kolonia Jasna, Śródmieście i Siedlice. Tegoroczne wydarzenie nieco różni się od tego z lat poprzednich i skierowane jest głównie do dzieci i młodzieży.

W trzy niedziele września oraz pierwszą niedzielę października na placu przy kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. oraz M.B. Częstochowskiej w Pszczynie na najmłodszych i nastolatków będą czekały atrakcje takie jak dmuchane zjeżdżalnie, gigantyczne tory przeszkód, eurobungee oraz inne niespodzianki.

Zapraszamy 27 września i 4 października!

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i bądźcie na bieżąco poinformowani o niedzielnym programie!

Udział w pikniku jest darmowy, bo dofinansowany z Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego! Wydarzenie jest dostosowane do wytycznych MKiDN, MR i GIS dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. W przypadku złej pogody wydarzenie zostaje odwołane.

pszczyńsko laba

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.